S.S.S

SIK SORULAN SORULAR

Soru: NADES 2.0 biosidal dezenfektan piyasada ambalajlı olarak satılıyor mu ?

Cevap: Hayır. NADES 2.0 biosidal dezenfektan makinesini tesisiniz veya işletmenize projelendiriyoruz. İhtiyacınız olan biosidal dezenfektanı kendi tesisinizde güvenli bir şekilde siz üretiyorsunuz.

Soru: NADES 2.0 biosidal dezenfektan makinesini tesisiniz veya işletmenize projelendiriyoruz ne demek?

Cevap: Tesisiniz veya işletmenizin bütün alanlarındaki zararlı mikroorganizmaların yok edilmesi için ihtiyacınız olan toplam  NADES 2.0 biosidal dezenfektan miktarının tespit edilmesi.
Tespit edilen alanlarda NADES 2.0 biosidal dezenfektanın uygulama oranlarının belirlenmesi.
Laboratuvar etkinlik testlerinin yapılması.
Sistemin tesisinizdeki proseslere tam otomatik entegrasyonu manuel kullanım alanları için kullanım yöntemlerinin teknik personelinize eğitiminin verilmesi.
eCon ve mCON makinelerinin kullanımı ve günlük haftalık aylık ölçümler ve kontrol eğitimlerinin verilmesi gibi mühendislik konularını kapsamaktadır.

Soru:Dezenfektan makinesi NADES 2.0 biosidal dezenfektanı konsantre olarakmı üretiyor ?

Cevap: Evet eCon ve mCON makineleri NADES 2.0 biosidal dezenfektanı konsantre olarak üretir. Zararlı mikroorganizmalarla mücadele edilmesi gereken alanlarda uygun konsantredeki Nades 2.0 biyosidal dezenfektan konsantre veya su ile seyreltilerek kullanılır.

Soru: Tıbbi alet yer yüzey gıda içme suyu ve diğer alanların dezenfeksiyonunda NADES 2.0  biosidal dezenfektan konsantre olarak mı kullanılıyor?

Cevap: Tesisinizdeki ihtiyacınıza göre konsantre veya seyreltilmiş olarak kullanılır.Kullanım şekli ve dozaj miktarı projelendirme esnasında belirlenmektedir.

Soru: İhtiyacım olan eCon veya mCON jeneratör seçimini nasıl yaparım?

Cevap: Bizimle iletişime geçmeniz halinde tesisinizde kullanacağınız NADES 2.0 biosidal dezenfektanın laboratuvar etkinlik testlerini yaparak ihtiyacınız olan NADES 2.0 biosidal dezenfektan miktarını belirliyoruz. Sonrasında size uygun eCon veya mCON jeneratörünü tesisinize projelendiriyoruz.

Soru: eCon veya mCON biosidal dezenfektan jeneratörü satın aldığımda ambalajlı ürün üretip piyasaya satışını yapabiliriyim?

Cevap: Hayır ambalajlı ürün üretip piyasaya satış yapamazsınız. Sadece tesisinizin ihtiyacı olan biyosidal dezenfektanı üretip kendi tesisinizde kullabilirsiniz.

Soru: Makine satın almadan önce NADES 2.0 biosidal dezenfektanı tesisimde deneme imkanım varmı ?

Cevap: Evet bizimle iletişime geçerek tesisiniz hakkında detaylı bilgileri vermeniz halinde numune NADES 2.0 biosidal dezenfektanı tesisinizde kullanma ve deneme imkanı sunuyoruz.

Soru: eCon veya mCON biosidal dezenfektan jeneratörünü belirli bir süreliğine kiralayabilir miyim?

Cevap: Evet kiralayabilirsiniz.

Soru: Garanti ve süresi ne kadar?

Cevap: 2 yıl teknik servis ve yedek parça garantisi vardır.

 

Lütfen her türlü sorularınız için lütfen irtibata geçiniz

Comments are closed.