mCON Tuz Klor Jeneratörü

eCON & mCON Sodyum Hipoklorit Jeneratörü

Küçük ve orta kapasiteli işletmelerin dezenfektan ihtiyacını karşılamak için tasarlanmış olan mCON modeli jeneratörümüz,

Büyük işletmeler için ise eCON modeli Sodyum Hipoklorit+Hipokloröz jeneratörlerimiz, sadece sofra tuzu ve su kullanarak Nades 2.0 biyosidal dezenfektan (Sodyum Hipoklorit – NaOCl + Hipokloröz Asit ) üretir.

mCON & eCON modeli Jeneratörlerimiz standart ölçü ve kapasitede Hipoklorit+Hipokloröz üretilmektedir. mCON modeli jeneratörlerimiz 6 litre saat kapasiteli olup eCON modeli jeneratörlerimiz ise 10,75 litre saat ile 215 litre saat kapasite aralığında değişik modellerde üretilmektedir.

Daha yüksek kapasitedeki işletmeler için sınırsız kapasitede Nades 2.0 biyosidal dezenfektan üreten jeneratörlerin üretimi proje bazlı özel sipariş üzerine yapılmaktadır.

mCON & eCON Sodyum Hipoklorit + Hipokloröz Jeneratörünün ürettiği Nades 2.0 Biyosidal dezenfektan formülasyonunda, Sodyum Hipoklorit + Hipokloröz: 5000 &7000 ppm/l (NaOCl) – Aktif Klor Oranı: % < 0,6 – Sodyum hidroksit: 0,0002 ppm/l – Sodyum klorür (g/l): < 3 bulunmakta olup formülasyonumuz Avrupa Kimyasal ajansına (ECHA) kayıtlıdır.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.